آرایشی بهداشتی

مونو پروپیلن گلایکول

مونو پروپیلن گلایکول نوعی حلال آلی و سنتتیک بوده که به صورت مایعی بی‌رنگ، فاقد بو و با طعم شیرین تولید می‌شود. از این حلال آلی در صنایع غذایی و تهیه‌ مواد خوراکی و نوشیدنی استفاده شده و در تولید ضد یخ برای انواع وسایل نقلیه و هواپیما مورد استفاده قرار میگیرد .

اسید استاریک

اسید استئاریک دارای کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف است. از جمله این صنایع می‌توان صنایع داروسازی، صنایع شمع سازی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع شوینده، صنایع لاستیک سازی، صنایع نساجی و.. را نام برد.

ستو استاریل الکل

ستو استئاریل الکل نوعی الکل چرب است که شرکت ها از آن برای تولید محصولات آرایشی مختلف استفاده می کنند: از جمله طیف وسیعی از لوازم بهداشتی، از جمله کرم دست، شامپو، و شستشوی بدن.

ستیل الکل

ستیل الکل در صنایع آرایشی به عنوان مایع ساز در شامپوها ، یا به عنوان نرم کننده ، امولسیون کننده یا ماده ضخیم کننده در ساخت کرم ها و لوسیون های پوست استفاده می شود.

پتاسیم هیدروکساید

پتاسیم هیدروکسید یا پتاس یک ترکیب معدنی با فرمول KOH است. این ترکیب و سود سوزآور(سدیم هیدروکسید) از قویترین بازها هستند. کاربردهای زیادی در صنعت دارد و مهمترین کاربرد آن خنثی‌سازی اسیدهاست.

ادتا

این ماده جامد یک آمینو کربوکسیلیک اسید بی‌رنگ و محلول در آب می‌باشد. باز مزدوج این اسید، اتیلن دی آمین تترا استات می‌باشد. در صنعت از EDTA عمدتاً برای جداسازی یون‌های فلزی در محلول‌های آبی استفاده می‌شود.

© تمامی حقوق برای گامافرایند محفوظ است